Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS     Вівторок, 07.07.2020, 12:25




Меню сайту
Філії


ЗНО



Створити заяву-реєстраційну картку ЗНО
Архів ЗНО
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
...



Polymath
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Каталог статей

Головна » Статті » Результати » 2014-2015 н.р

Результати участі в районних конкурсах та олімпіадах у 2014/2015 н.р.

Результати участі в олімпіадах з навчальних предметів учнів Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2014-2015 н.р. 

№п\п

Назва конкурсу, олімпіади

Прізвище, ім’я учня

Клас навчан-ня

Зайняте місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Категорія

1

Олімпіада з математики

Кучик Неля

9

ІІІ

Лизенко Юлія Миколаївна

Спеціаліст

2

Олімпіада з географії

Скрипка Анна

10

ІІІ

Лаптєв Ігор Володимирович

Спеціаліст

3

Олімпіада з фізики

Кучик Неля

9

ІІІ

Харибін Костянтин Анатолійович

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель

Тарасов Олександр

7

ІІ

4

Олімпіада з англійської мови

Скрипка Анна

10

І

Гончаренко Надія Олександрівна

Вчитель І кваліфікаційної категорії

Бородуліна Ірина

11

І

5

Олімпіада з біології

Кучик Неля

9

ІІ

Ярош Руслан Васильович

Вчитель І кваліфікаційної категорії

Скрипка Анна

10

ІІ

Бородуліна Ірина

11

ІІІ

6

V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Тарасов Олександр

7

ІІІ

Лавренко Марина Миколаївна

Вчитель І кваліфікаційної категорії

Кучик Неля

9

ІІІ

7

Олімпіада з російської мови

Бородуліна Ірина

 

10

ІІІ

Туранська Наталія Володимирівна

Вчитель І кваліфікаційної категорії

Скрипка Анна

9

І

8

Олімпіада з історії

Кучик Неля

9

ІІІ

Лаптєв Ігор Володимирович

Спеціаліст

Скрипка Анна

10

ІІІ

Войнова Світлана Петрівна

Спеціаліст

Бородуліна Ірина

11

ІІІ

9

Олімпіада з української мови

Тарасов Олександр

7

ІІІ

Лавренко Марина Миколаївна

Вчитель І кваліфікаційної категорії

Кучик Неля

9

ІІІ

Скрипка Анна

10

ІІІ

Бородуліна Ірина

11

ІІІ

Гончаренко Надія Олександрівна

Вчитель І кваліфікаційної категорії

10

І районний етап Всеукраїнського учнівського конкурсу-захисту  учнів-членів МАН України

Кучик Неля

9

І

Харибін Костянтин Анатолійович

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель

Скрипка Анна

10

ІІ

Войнова Світлана Петрівна

Спеціаліст

Дорошенко Максим

11

І

9

Олімпіада з правознавства

Скрипка Анна

10

ІІ

Войнова Світлана Петрівна

Спеціаліст

10

Олімпіада з астрономії

Свердленко Юлія

11

ІІІ

Лизенко Юлія Миколаївна

Спеціаліст

Категорія: 2014-2015 н.р | Додав: school (16.01.2015) | Автор: Ярош Р.В.
Переглядів: 630 | Теги: Результати участі в олімпіадах з на | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
2015-2016 н.р. [1]
2014-2015 н.р [1]
2013-2014н.р. [1]
2016-2017 н.р. [1]
Резутльтати по всім рокам [1]
Пошук
...



Відеоканал
Корисні посилання





Портал Академії





Видавництво педагогічна преса
Від дня створення
...

Працівник сектору
кримінальної міліціїЛозівського МВ
ГУМВС України в Харківській області
оперуповноважений старший лейтенант
міліції Лозівського МВ ГУМВС України
в Харківській області
Москалик Микола Сергійович
Контактні телефони: 2-34-52, 0990633061
Звертатися за адресою: м. Лозова,
вул. Орджонікідзе, 7а (кабінет 4)


Юридична адреса: 64683, с.Садове, вул.Центральна,81 Лозівський р-н, Харківська обл.;
тел. (05745) 65-4-71; Е-mail: sadov_sh@ukr.net



Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz