Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS     Понеділок, 03.08.2020, 18:50
Меню сайту
Філії


ЗНОСтворити заяву-реєстраційну картку ЗНО
Архів ЗНО
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
...Polymath
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Каталог файлів

Головна » Файли » Робота з обдарованими » Робота з обдарованими

Звіт про роботу з обдарованими учнями Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2012-2013 навчальному році
[ Викачати> (65.5 Kb) ] 03.04.2013, 23:38

Робота з обдарованимиВ школі постійно діє програма «Обдарована дитина» ( на 2012/2013 навчальний рік затверджена наказом по школі від 30.08.2012), яка розроблена творчою групою педагогів школи з метою створення серед учнів школи пошуку, розвитку й педагогічної підтримки талановитих дітей та підлітків,  стимулювання творчого самовдосконалення учнів, самореалізації у сучасному суспільстві. Взагалі обдарована дитина – майбутнє України. Тому в Садовській ЗОШ досить на високому рівні здійснюється організація роботи з такими дітьми. Педагогічні працівники  плекають юні обдарування. Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її майбутній світовий авторитет. Проблема виховання і навчання обдарованої дитини існує стільки, скільки існує сама педагогіка. Особливої актуальності вона набула сьогодні за умов реформування системи національної освіти, піднесення ролі творчої особистості в суспільстві, виняткової уваги формуванню інтелектуального потенціалу держави як еліти, що здатна просувати суспільство до вершин досконалості. Для реалізації шкільної програми з питань роботи зі здібною та обдарованою молоддю в школі створена певна система роботи:  щорічно оновлюється банк даних про обдарованих дітей і педагогів, створена мережа класів з профільним навчанням предметів, шкільних факультативів, гуртків, секцій тощо.

Робота з обдарованими учнями планується в кожному навчальному класі і чітко виконується. Цілеспрямована робота з обдарованою молоддю створює передумови для успішної участі школярів Садовської школи в олімпіадах, турнірах, конкурсах науково-дослідницьких  робіт МАН України. Так у жовтні місяці кожного навчального року проводяться шкільні олімпіади з базових дисциплін, не став винятком і цей навчальний рік. В закладі проводились олімпіади з 17 навчальних предметів, в яких взяли участь 38 учнів. З них 15 учнів стали переможцями і призерами, тому брали участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. З 15 учасників ІІ етапу переможцями стали – 3 учениці (учениця 8 класу Скрипка Анна з англійської мови, учениця 9 класу Бородуліна Ірина з англійської мови та учениця 11 класу Сироватка Інна з інформаційних технологій, німецької мови, психології, екології), а призерами – 4 учні, з них ІІ місце – 2 учениці  (учениця 8 класу Скрипка Анна - географія, учениця 11 класу Сироватка Інна - Історія України) та ІІІ місце – 2 учениці (учениця 11 класу Сироватка Інна -географія, українська мова та література, учениця 9 класу Свердленко Юлія - інформаційні технології). У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: учениця 9 класу Бородуліна Ірина з англійської мови ( учасниця) , учениця 11 класу Сироватка Інна з інформаційних технологій (учасниця), німецької мови (учасниця), психології – (ІІ місце), екології – (ІІ місце ).

Перші кроки до пізнання таємниць природи діти роблять в школі. Але тільки за партою близько познайомитись із природою, по-справжньому полюбити її не можна. Знання, здобуті в школі, треба енергійно підкріплювати справою, науково-практичною роботою. На практиці можна підтвердити відомі факти, замислитись, чому саме так, а не інакше, і поставити перед собою нові завдання. Залучення учнів до процесу наукового дослідження сприяє формуванню самодостатньої компетентної особистості. Дослідницька робота змінює світогляд дитини, самооцінку, має значний вплив на формування життєвих цінностей. Розширенню наукового світогляду учнівської молоді, розвитку інтелекту, пізнавальної діяльності та творчих здібностей, залученню до активного процесу навчання шляхом проведення науково-дослідницької діяльності, самовизначенню у майбутній професії сприяє Мала академія наук України.

В грудні 2012 року 2 учнів школи брали участь в І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України. За підсумками І етапу призові місця посіли 2 учнів 11 класу нашої школи Сироватка Інна та Гончаренко Дмитро .

За підсумками  ІІ (обласного) етапу  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Сироватка Інна стала призером ( ІІІ м.).

Крім того учні школи  брали участь у Всеукраїнських та Міжнародних інтерактивних конкурсах:Міжнародний конкурс з української мови ім..Петра Яцика: учениця 3 класу Хмель Анастасія – 3 місце; Учень 5 класу Тарасов Олександр – 2 місце.

Колосок осінній 2012 – 15 учнів;

Колосок весняний 2012 – 19 учнів;  

І місце ( сертифікат Золотий колосок) посіли учні 1 – го классу: Лизенко Рима, Харченко Назар та учениця 2-го  класу Хмель Анастасія.

 ІІ місце ( сертифікат срібний колосок) посіли  учні 4-го класу Єгожа Марія, Скрипка Віталій, Тарасов Олександр.  

ІІІ місце ( сертифікат Золотий колосок) посіла учениця 8-го класу Смаглюк Юлія.

Кенгуру – 2013 рік – 39 учні 2-11 класів;

Левеня – 2013 – 16 учнів;

Соняшник – 2013-29 учнів;

Кришталева Сова - 2013 – 19 учнів.

Колосок- 2013-16; Л

Лелека- 2013-16.

Конкурси з української мови та літератури( вчителя української мови Харибіної Н.М.)

Міжнародний мовно – літературний конкурс ім..Т.Г.Шевченка

І місце в районному етапі – Сироватка Інна (11 клас);

        Всеукраїнський конкурс учнівської творчості присвячений Шевченківським дням

ІІ місце в обласному етапі – Сироватка Інна(11 клас);

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови    та літератури

ІІІ місце в районному етапі – Сироватка Інна (11 клас);

Обласний конкурс ім. О.С. Масельского на кращий  літературний твір

 

учасник – Сироватка Інна (11 клас);

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»2013 рік

Приймали участь 8 учнів.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості« Я гордий тим, що українець зроду »

І місце у заключному етапі – Сироватка Інна;

Дипломанти: Смаглюк Юлія, Радченко Даря.

 

Вчитель Ярош Р.В. Обласний конкурс «Моя Батьківщина – Україна» :

Лауреат конкурсу учениця 7 класу Єгожа Марія ;

Лауреат конкурсу учениця 8 класу Скрипка Анна, роботу відзначено заохочувальним подарунком.

Лауреат конкурсу учениця 11 класу  Сироватка Інна, роботу відзначено посвідченням юних науковців.

Обласний дистанційний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів 7-11 класів учасниця Свердленко Юлія, учениця 9 класу.

Активними в організації й проведенні конкурсів є координатори Скрипка Т.В., Сироватка Т.Л., Лизенко Ю.М.,Харибіна Н.М., Хмель Г.П., Мамай А.К., Харибін К.А., Лавренко М.М., Бровко Ю.М., Лаптєв І.В., Гонтаренко С.Б. Вони не тільки організували урочисте відкриття, забезпечили ділову атмосферу при виконанні завдань, а й організували урочисте вручення сертифікатів та призів.

Особливої уваги в аналізі роботи з обдарованими дітьми слід зазначити участь учнів школи у позакласних заходах з предмету українська мова та література - участь та перемога 2011/2012 навчального року учениці 8 класу Смаглюк Юлії у VІ Міжнародному конкурсу з українознавства(підготувала вчитель української мови та літератури Харибіна Н.М.) та участь та перемога 2012/2013 навчального року учениці 8 класу Скрипки Анни , яка нагороджена  Дипломом ІІ ступеня як переможець Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України для учнів 6-8 класів (Номінація: Екологія. Вода у вашому житті.), вчителі Ярош Г.М. та Ярош Р.В.(обидва конкурси відбувалися в м.Київ).

В Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів створена та постійно діє учнівська організація «Лідер».

Метою учнівської асоціації  «Лідер» є всебічний розвиток,  самовдосконалення, самореалізація на благо собі, своїм ровесникам, школі, своїй родині, малій Бать­ківщині, народові України, девіз – «Не споглядати й говорити, а вершити й творити».

Члени асоціації «Лідер» беруть участь у проведенні предметних тижнів, місячників; здійснює рейди-перевірки контролю за відвідуванням, підготовкою до уроків; здійснює організацію дозвілля школярів; організовує чергування учнів під час проведення свят, масових заходів, вечорів відпочинку; готує інформацію на загальношкільні лінійки; випускає тематичні та святкові газети. Разом із редактором шкільної газети обговорює теми рубрик і матеріалів; веде пропаганду здорового способу життя (антиалкогольна, антитютюнова, антинаркотична програми).

        Програма та план роботи на 2012/2013 навчальний рік додається.

Директори школи                                    Лаптєв В.М.

Категорія: Робота з обдарованими | Додав: school
Переглядів: 9422 | Завантажень: 242 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Робота з обдарованими [2]
Пошук
...Відеоканал
Корисні посилання

Портал Академії

Видавництво педагогічна преса
Від дня створення
...

Працівник сектору
кримінальної міліціїЛозівського МВ
ГУМВС України в Харківській області
оперуповноважений старший лейтенант
міліції Лозівського МВ ГУМВС України
в Харківській області
Москалик Микола Сергійович
Контактні телефони: 2-34-52, 0990633061
Звертатися за адресою: м. Лозова,
вул. Орджонікідзе, 7а (кабінет 4)


Юридична адреса: 64683, с.Садове, вул.Центральна,81 Лозівський р-н, Харківська обл.;
тел. (05745) 65-4-71; Е-mail: sadov_sh@ukr.netCopyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz