Результати участі в олімпіадах, конкурсах, захисті дослідницьких робіт МАН учнів Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2015-2016 н.р. (Районний рівень)
№п\п
|
Назва конкурсу, олімпіади
|
Прізвище, ім’я учня
|
Клас навчан-ня
|
Зайняте місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
Категорія
|
1
|
Олімпіада з математики
|
Кучик Неля
|
9
|
ІІІ
|
Лизенко Юлія Миколаївна
|
Спеціаліст
|
Тарасов Олександр
|
8
|
ІІ
|
2
|
Олімпіада з географії
|
Скрипка Анна
|
11
|
ІІІ
|
Лаптєв Ігор Володимирович
|
Вчитель ІІ кваліфікаційної категорії
|
Єгожа Марія
|
8
|
ІІ
|
3
|
Олімпіада з фізики
|
Кучик Неля
|
10
|
ІІ
|
Харибін Костянтин Анатолійович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель
|
Єгожа Марія
|
8
|
ІІІ
|
Ярош Руслан Васильович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії
|
Бундус Анастасія
|
7
|
ІІІ
|
4
|
Олімпіада з англійської мови
|
Скрипка Анна
|
11
|
ІІ
|
Гончаренко Надія Олександрівна
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії
|
Тарасов Олександр
|
8
|
І
|
5
|
Олімпіада з біології
|
Кучик Неля
|
10
|
ІІ
|
Ярош Галина Миколаївна
|
Спеціаліст
|
Єгожа Марія
|
8
|
ІІ
|
6
|
Олімпіада з екології
|
Скрипка Анна
|
11
|
ІІ
|
7
|
Олімпіада з історії
|
Скрипка Анна
|
11
|
ІІІ
|
Войнова Світлана Петрівна
|
Вчитель ІІ кваліфікаційної категорії
|
Тарасов Олександр
|
8
|
ІІ
|
8
|
Олімпіада з української мови та літератури
|
Скрипка Анна
|
11
|
ІІ
|
Лавренко Марина Миколаївна
|
Вчитель І кваліфікаційної категорії
|
Тарасов Олександр
|
8
|
ІІ
|
9
|
І районний етап Всеукраїнського учнівського конкурсу-захисту учнів-членів МАН України
|
Кучик Неля
|
10
|
І
|
Харибін Костянтин Анатолійович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель
|
Кучик Неля
|
10
|
І
|
Ярош Руслан Васильович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії
|
Скрипка Анна
|
11
|
І
|
Харбіна Наталія Миколаївна
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель методист
|
10
|
Олімпіада з правознавства
|
Кучик Неля
|
10
|
ІІІ
|
Войнова Світлана Петрівна
|
Вчитель ІІ кваліфікаційної категорії
|
11
|
Олімпіада з трудового навчання
|
Скрипка Віталій
|
8
|
ІІІ
|
Цяпка Антон Олегович
|
Спеціаліст
|
12
|
Олімпіада з хімії
|
Кучеряву Діана
|
7
|
ІІІ
|
Ярош Руслан Васильович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії
|
Єгожа Марія
|
8
|
І
|
Кучик Неля
|
10
|
ІІІ
|
13
|
Турнір з міні-футболу
|
|
|
І
|
Дорошенко Едуард Миколайович
Цяпка Антон Олегович
|
Вчитель І кваліфікаційної категорії, вчитель методист
Спеціаліст
|
Результати участі в олімпіадах, конкурсах, захисті дослідницьких робіт МАН учнів Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2015-2016 н.р. (Обласний рівень)
№п\п
|
Назва конкурсу, олімпіади
|
Прізвище, ім’я учня
|
Клас навчан-ня
|
Зайняте місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
Категорія
|
1
|
Олімпіада з математики
|
Тарасов Олександр
|
8
|
учасник
|
Лизенко Юлія Миколаївна
|
Спеціаліст
|
Кучик Неля
|
10
|
учасник
|
2
|
Олімпіада з фізики
|
Кучик Неля
|
10
|
учасник
|
Харибін Костянтин Анатолійович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель
|
4
|
Олімпіада з англійської мови
|
Скрипка Анна
|
11
|
учасник
|
Гончаренко Надія Олександрівна
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії
|
5
|
Олімпіада з біології
|
Єгожа Марія
|
8
|
учасник
|
Ярош Галина Миколаївна
|
Спеціаліст
|
6
|
ІІ обласний етап Всеукраїнського учнівського конкурсу-захисту учнів-членів МАН України
|
Кучик Неля
|
10
|
ІІІ
|
Харибін Костянтин Анатолійович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель
|
Кучик Неля
|
10
|
Учасник
|
Ярош Руслан Васильович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії
|
Скрипка Анна
|
11
|
ІІ
|
Харбіна Наталія Миколаївна
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель методист
|
7
|
Олімпіада з російської мови та літератури
|
Скрипка Анна
|
11
|
учасник
|
Туранська Наталія Володимирівна
|
Вчитель І кваліфікаційної категорії
|
8
|
Олімпіада з хімії
|
Єгожа Марія
|
8
|
учасник
|
Ярош Руслан Васильович
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії
|
Кучик Неля
|
10
|
учасник
|
Результати участі в предметних конкурсах учнів Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2015-2016 н.р. (Всеукраїнський рівень)
№п\п
|
Назва конкурсу, олімпіади
|
Прізвище, ім’я учня
|
Клас навчан-ня
|
Зайняте місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
Категорія
|
1
|
Колосок 2015
|
Лиман Вікторія
|
2
|
1
|
Ярош Галина Миколаївна
|
Спеціаліст
|
Тарасов Олександр
|
8
|
2
|
Єгожа Поліна
|
10
|
2
|
Кучик Неля
|
10
|
2
|
2
|
Гринвіч
|
Хмель Анастасія
|
7
|
1
|
Гончаренко Надія Олександрівна
|
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії
|
|
|
|
|
|
|
|
|